Turkcell Bedava İnternet

Rekabet, her zaman tüketiciye yarayan bir politikadır. İnsanların daima kazançlarını sağladığı gibi, keyifli zamanlar geçirmelerini ve hizmetleri daha uygun fiyata almalarını sağlayan bu politikayla birlikte, insanların bedavaya ulaşacakları hizmetlerde bulunmaktadır. Turkcell Bedava İnterneti de aynı şekilde rekabet politikasından çıkmış ve rakiplerinden daha fazla avantaj sağlayarak, insanların iyi vakit geçirmelerine yönelik işlemlerin başında gelmektedir. Ramazan ayına girerken, Turkcell’in kullanıcılarına en iyi biçimde sunduğu 4.5G bedava internet sayesinde, sahur vakitlerin mükemmel imkanlar sunulmaktadır. SAHUR yazarak 2222’e SMS göndermenizle birlikte, SAHUR vakitlerinde, yani 02:00 ile 06:00 arası geçerli olmak üzere 2 GB bedava internet erişebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

2016 Aralık ayında tanışmış olduğumuz Turkcell Emocanlar sayesinde Turkcell birçok kampanyaları bu Emocanlar üzerinden sunmaktadır ve yine 2016 Aralık ayında geçerliliği devam etmekte olan Emocanlar bedava internet kampanyası sayesinde sizlerde her haftanın ilk günü olan Pazartesi günü yeni bir bedava internet paketi alabilirsiniz. Turkcell’in yeni sunmuş olduğu aşağıdaki paketleri deneyerek sizlerde 2017 yılında bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca yine Turkcell’in yeni yeni paketlerini öğrenmek istiyorsanız mutlaka Turkcell Hesabım uygulamasını mobil cihazlarınıza indirip kullanmayı unutmayın.

  • ETK İZİN yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek Turkcell’den EK 1GB bedava internet kazanıyorlar.
  • Turkcell Salla Kazan kampanyasından yararlanmak için Turkcell Hesabım uygulamasını cihazınıza kurmayı unutmayın.

Tüm Turkcell kullanıcılarının mükemmel biçimde ulaşabileceği bu eşsiz fırsatla beraber, Turkcell Bedava İnternet paketine 1 ay boyunca sahip olabilirsiniz. Belli aralıklarla insanlara daha kaliteli fırsatlar sunan Turkcell, aynı şekilde dönem dönem farklı ücretsiz internet paketleri de sunmaktadır. 4.5G’e geçen herkesin paketlerini 2’e katlayarak, 1 sene boyunca mükemmel interneti en fazla biçimde kullanmak gibi hediyelerden de otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Turkcell ile ramazan ayında sorunsuzca internet paketlerine ulaşabileceğiniz, her zaman sorunsuzca internetler kazanabileceğiniz gibi, size en uygun paketi seçmenizin ardından da, daha fazla interneti daha kaliteli biçimde kullanabilirsiniz.

En kaliteli interneti en uygun fiyatlar, bedava şekliyle ve en kaliteli biçimde görebileceğiniz eşsiz yapısıyla birlikte, sizlerde daha kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Hemen SMS göndererek veya kaliteli bir paket seçerek, sizlerde abone olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Fırsatı

4.5G Uyumlu Bir Tane Cihaz sadece 4.5G uyumlu cihazı olan kişiler ücretsiz olarak 4.5G uyumlu Sim Kartını bayiilerden değiştirerek 31 Aralık 2015 tarihine kadar ücretsiz yani bedava 1GB internet tam 30 gün boyunca hediye. Eğer telefonunuz 4.5G uyumlu ise Turkcell’e giderek Sim Kartınızı 4.5G yapıyorsunuz ve ardından 1GBGONDER yazıp 2222’ye mesaj göndererek ücretsiz olarak 1 GB’lık internetin tadını çıkartıyorsunuz. 2017 yılını yavaş yavaş gerimizde bırakıyoruz ve ilerleyen aylardan sonra hedef 2018 olacak ve nihayetinde 2018 yılına girmiş olacağız. Peki akıllara şu soru geliyor, şuan güncel olan paketler var mı hangi paketler çalışıyor hangi paketler çalışmıyor. 2018 Yılı için yani yıl başı için Turkcell tarafından herhangi bir paket ve ya güzel bir kampanya yapılacak mı bunu tartışacağız.

Öncelikle yeni yılımızı kutlarım ve ardından sizlere bu sıralarda oldukça popüler olan kampanyalardan bazılarını söylemek isterim. Bir çok turkcell kullanıcısının oldukça fazla ilgisini çeken kampanyalara da bir hayli talep var gerçi turkcell’ in bu zamana kadar düzenlediği tüm kampanyalar aynı özene ve güzelliğe de sahip diyebilirim. Eğer ki sizde turkcell abonesi değilseniz ve de hattınıza tanımlı bir internet paketi yoksa o zaman bu paket sizinde çok ilginizi çekecek diyebilirim. Bunun için yapmanız gereken şey de çok basit bir turkcell abone merkezine giderek hattınızı taşımak ya da sıfırdan bir hat almak olmalıdır. Ayrıca çok konuşulmakta olan Tekno Sandık sitesine giderek sizlerde Turkcell bedava internet başlıklı yazısına göz atarak bu kampanyalardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Turkcell tarafından verilmekte olan 2018 4.5G bedava internet kampanyalarından sizlerde bir an önce yararlanarak kısa süre için geçerli olan kampanyaları kullanmış olacaksınız.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+