Turkcell Bip Nedir?

Turkcell bip nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır veya kimler kullanabilir? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Turkcell bip uygulamasının detaylı bilgilendirmesi için buyurun. Anlık konuşma ve mesajlaşma uygulaması olarak hayatımıza giren Turkcell bip, sadece Turkcell hat kullananların faydalanabileceği bir uygulamadır. Anlık konuşma ve mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü konuşma özelliği de bulunmaktadır. Sevdiğiniz kişilerle internet üzerinden istediğiniz şekilde konuşabilir ve özleminizi giderebilirsiniz. Tüm operatör kullanıcılarının telefonuna yükleyebileceği bip uygulamasını hem app store’da hem de Google play’de bulabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz uygulamayı ayarlarınızı gerçekleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. En önemli avantajı ise özel görüşmelerinizi sizin silmenizi beklemeden ayarlarını yaparak kendi kendine silmesidir. Böylece telefonunuz bir başkasının eline geçtiği zaman özel görüşmelerinizi okuyamayacak. Bip’ten metin, fotoğraf veya video gönderimleri mobil verinizden düşmez çünkü ücretsizdir.

Bunların dışındaki diğer paylaşımlar mobil veri paketinden, yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Tek dezavantajı ise Turkcell kullanıcıları için ücretsiz olan bu metin, fotoğraf veya video gönderimi diğer kullanıcılar için mobil veriden düşmektedir.

Sevdiğiniz kişilerle güzel muhabbetler ve paylaşımların yanı sıra birçok capste yine bip uygulamasında mevcuttur. Sevdiklerinizin neşesini yerine getirmek için kullanabileceğiniz capsler veya çıkartmalar da bip üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Uygulama üzerindeki çıkartmalar da Yiğit Özgür’ün elinden çıkmaktadır. Sevdiklerinizle bol sohbetler geçirmeniz ve capslerle yüzlerini güldürmeniz dileğiyle, iyi kullanımlar.

Turkcell Bip Messenger Nereden İndirebilirim?

Turkcell Bip Messenger uygulamasını indirerek sizlerde Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz, bunun için Turkcell Bip Messenger uygulamasını App Store ve Google Play gibi güvenli marketlerden indirmeniz gerekmektedir. Turkcell Bip Messenger bedava internet kazanmak için sizlerin de hattı Turkcell olması ve daha önceden Bip Messenger uygulamasına kayıt olmamış olmanız gerekmektedir. Lakin üzülmeyin, daha önceden Bip Messenger kullansanız bile yine de çeşitli paketleri Bip Messenger uygulaması üzerinden keşfedebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+