Vodafone Düşler Kulübü Tarifeleri

Vodafone Düşler Kulübü Tarifeleri Dünya markası olan Vodafone toplumun her kesiminden olan abonelerine yaptığı ayrıcalık ve onlara özel içerikli tarifeler ile Türkiye’ de ki mobil kullanıcılarının takdirini kazanıyor. Son zamanlarda düzenlediğini Düşler Kulübü kampanyaları ile de oldukça dikkat çekiyor. Toplumda önemli bir yerde olan engelli vatandaşlarımıza özel ayrıcalıklar ve sürprizle ile dolu bu kampanya ile birçok abonenin yüzünü güldüren firma, engelli abonelerine verdiği önem bir kez daha gözler önüne serdi.
Bu adımı ile beraber birçok vatandaşı sevindiren dev firma, abonelerinin hayatlarını biraz olsun kolaylaştırabilmek için onlara özel içeriklerle dolu zengin dakika, SMS ve internet kullanım hakkı içerikli ve fiyat yönü ile de daha ekonomik paketler düzenliyor.

Bu paketler sayesinde engelli vatandaşların sosyal hayata daha rahat adapte olabilmesini hedefleyen Vodafone, bu atılımı ile başarılı olmuşa benziyor. Abonelerinin yakınları ile daha rahat konuşabilmesini, mesajlaşabilmesini ve hızlı ve limitsiz bir internet keyfi deneyimlemesini isteyen GSM operatörü aynı zamanda tüm bunları yaparken de çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalmadan yapabilmelerini sağlıyor. Sizde size özel olarak sunulan bu tekliflerden ve cazip içerikli paketlerden faydalanmak için geç katılmayın ve hemen bu fırsatlar dünyasına katılın. Düşler Kulubü Tarifeleri

Vodafone Düşler Kulübü’ ne Nasıl Katılırım?

Üyelik Düşler Kulübüne katılıp tarifelerden %43 indirim ile faydalanmak istiyorsanız, durumunuzu belgeleyebileceğiniz bir şeyler cep merkezlerinden başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. Engelli vatandaşlar için devlet hastanelerinden alınabilecek olan sağlık kurulu raporu. Bu raporun %40 veya üzeri olması gerekmektedir.
Başbakanlık kartınız olduğu takdirde onun ile de başvuruda bulunabilir ve katılabilirsiniz.
T.C Nüfus Cüzdanı’ nızda da engel oranını gösteren bir yazı var ise, başka herhangi bir belgeye gerek duymaksızın başvurunuzu gerçekleştirip, bu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl İptal Edebilirim?

Vodafone cep merkezlerine gidip ya da müşteri hizmetlerine telefon edip iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

%40 veya üzeri engel oranınız olması gerekmektedir.

Düşler Kulübü Hakkında Detaylar

Size uygun olan tarifeyi seçtiğiniz takdirde tam 5 yıl boyunca indirimli olarak kullanabilirsiniz.
Paket içeriğiniz bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “KALAN” yazıp 7000’ e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+