WhatsApp Aramalara Nasıl Kapatılır?

WhatsApp Nihai güncellemesi ile yep yeni bir bilhassa karşımıza geldi ve bu özellik esasında noksan meydana gelen bir özellikti, Bilindiği üzere nihai senelerin en bir sürü seçim edilen toplumsal iletileşme uygulaması “WhatsApp” nihai güncellemesi ile dillere yine düşecek ve öncülüğünü konuşturacak benzeri yaşanıyor bende size bilhassa göstermek ve tanıtmak amaçlı yazmak istediğim bu yazım ile bu yeni özelliği tanıtmak ve Ne Türlü Bulmaya yapılır onu göstermek talep ediyorum belkide bir bir sürü bireyin artık ilgisini çekmemiş bir özellik bile olabilmektedir ve sıkıntılarıyla neden olduklarını hakkında’da verileri sunacağımı bahsetmek isterim.

WhatsApp Arama Özelliği Nedir?

WhatsApp Arama Özelliği Artıları ve Eksileri, Esasında bu özellik çok kullanışlı olmuş esasen bu konuyla alakalı bir iş olacağını bir yil öncesinde facebook bünyesine geçtiğinde biliyorduk ancak ne süre çıkacağıyla ilgili artık bir bilgi yoktu bu sebeple ne türlü olacağını konusunda’da en temel bir düşüncemiz yoktu desek yeridir esasında bu özelliğin Artıları kullanılabilirliğinin olması ve kısa zamanda pek kullanımın gerçekleşeceğini düşünmemden kaynaklanmaktadır bilhassa Ülkemizdeki İnternet kısıtlaması ve düşük İnternet amaçlı fazla yüksek paralar ödediğimizi düşünürsek esasında bu özelliğin eksileride bu olacak çünkü düşük hat kalitesi ile WhatsApp Arama Ses sonradan geliyor. Enbaşta olmak üzere bu ve bunun benzeri bir takım vaziyetler mevzubahis olacaktır ama WhatsApp ile bir ilgisi olmadığını bahsetmek isterim.

WhatsApp Nasıl Arama Yapılır?

Bunun amaçlı esasında yapmanız gerekenler çok temel ve pratik olacaktır nedeni ise alışılmış bir arayüze sahip meydana geldiği içindir. Size kısacası anlatmam gerekirse şayet aşağıda anlatacaklarım esasında kullanım kolaylığı yardımıyla kısa zamanda aşına olacaksınız şayet olmamışsanız.

Öncelikle uygulamamıza giriş yapalım ve ardından adımları resimler ile inceleyelim.

Resimde gördüğünüz üzere yeni güncelleme ile özellik sol üst köşeye yerleştirilmiş vaziyette “Çağrılar adı altında”Bu sekmeye erişmek amaçlı Soldan Sağa telefonunuzun ekranında kaydırma uygulayarak ulaşabileceksiniz. En nihai arama yapılmış olan kişileri aşağı yandan görebileceğiniz Arama Özelliğinde Sağ Üst köşeden arama uygulamak amaçlı bir kişi ek olarak ekleyebilir o kişiye arama gönderebilirsiniz. Ya da bir kişi ile hasbihal esnanızda arama uygulamak amaçlı doğrudan olarak Telefon Simgesini kullanabilirsiniz. WhatsApp arama özelliği ve ne türlü arama yapılır benzeri 2 çeşitli biçimde size bilgi vermeye ve bu uygulamanın yeni özelliğini tanıtmaya çalıştık umuyoruz ki herkesin işine yaramıştır, İyi bloglar dileriz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+